پرسشنامه ارزش ها و سبک زندگی

25,000 ریال – خرید
پرسشنامه دارای ۳۵ سوال در ۳ صفحه می باشد که دارای شیوه نمره گذاری و منبع معتبر است هر سوال ۵ گزینه دارد و ارزش ها و سبک زندگی فرد را در خرده مقیاس های یادگیری ، تنوع ، مد گرایی ، توجه به تاریخ و مذهب ، شور و اشتیقا ، کمی گرایی ، توانایی فکری و جسمی و توانایی ساختن را می سنجد فایلها در قالب JPG هستند .

پرسشنامه سنجش مقدماتی رشد "دنور "

30,000 ریال – خرید
این آزمون رشد است و رشد عمومی کودک را از ماه اول تا ۶ سالگی می سنجد این آزمون توسط دکتر قاسم قاضی ترجمه گردیده . رشد کودک در ۴ حیطه حرکات برجسته ، زبان ، حرکات سازشی ظریف ، و رشد شخصی- اجتماعی مورد سنجش قرار میدهد . پس از مطالعه توضیحات لازم است صفحات نموداری را در کنار هم قرار دهید آزمون با راهنما ۸ صفحه و به صورت فایل jpg است .

پرسشنامه مهارت های زندگی ( برای همه اقشار )

این پرسشنامه مهارت خود آگاهی ، داشتن هدف در زندگی ، ارتباط انسانی ، روابط بین فردی ، تصمیم گیری ، سلامت روانی ، سلامت جسمانی ، حل مسئله ، مشارکت و همکاری ، تقکر خلاق ، تفکر انتقادی ، مسئولیت فردی ، درک اصول آزادی و عدالت ، رفتار های اجتماعی ، مهارت حرفه ای و … را می سنجد و دارای ۱۴۴ سوال و ۱۹ خرده مقیاس است . ۸ صفحه و فایل jpg است . شیوه نمره گذاری دارد ، اعتبار و روایی دارد .

پرسشنامه سنجش مهارت های زندگی

40,000 ریال – خرید
این پرسشنامه مولفه های توانایی حل مسئله ، تصمیم گیری ، ارتباط موثر ، شهروند مسئول و شهروند جهانی را می سنجد و برای هر مولفه ۸ سوال و در کل ۴۰ سوال دارد درای شیوه نمره گذاری ، اعتبار ، روایی و نرم است در دانش آموزان راهنمایی هنجار یابی شده است . ۸ صفحه است و فایل jpg می باشد .

رابطه ی مولفه های سلامت با مولفه های پرخاشگری کودکان پایه پنجم و ششم ابتدایی شهرستان جوین در سال تحصیلی ۹۳ –

10,000 ریال – خرید
ادامه خواندن رابطه ی مولفه های سلامت با مولفه های پرخاشگری کودکان پایه پنجم و ششم ابتدایی شهرستان جوین در سال تحصیلی ۹۳ –

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.